Aktualności

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018.

Są jeszcze wolne miejsca na rok szkolny 2017/2018

Szczegółowe informacje nt. zapisów znajdują się w zakładce „Rekrutacja”.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Październik 2017

Szanowni Rodzice.

Pomagamy, bo wiemy co znaczy bezsilność!

Zwracamy się z gorącą prośbą o przyłączenie się do szerzenia idei bezinteresownej pomocy potrzebującym.

„Człowiek tak naprawdę czuje się szczęśliwy przy innym człowieku. Człowiekowi do szczęścia potrzebny jest właśnie drugi człowiek. To właśnie dzięki niemu może znaleźć swoje szczęście, poprzez odwzajemnioną pomoc bliźniemu.” ( Jan Paweł II)

Nasze Przedszkole pragnie, aby z Państwa pomocą zmieniać świat na lepszy, aby żadne dziecko nie było już nieszczęśliwe i smutne z powodu choroby. Najwspanialszym darem dla człowieka jest podarowanie drugiemu człowiekowi życia z naszego „daru serca”.

Dlatego nasze Przedszkole za pośrednictwem  firmy Happy Kids wspiera Fundację rozwoju kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, a zwłaszcza projekt wdrożenia do praktyki klinicznej rodziny mechanicznych protez serca dla dzieci ReligaHeart PED.

Pragniemy, aby również Państwo wraz w Dziećmi  przyłączyli się do zbiórki, ofiarując symboliczną złotówkę na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, ponieważ od naszego przykładu zależeć będzie to, jakimi własne dzieci staną się ludźmi w przyszłości.

09.10.2017 – Logopeda Bożena Kalista zaprasza na omówienie wyników diagnozy logopedycznej, w godzinach od 8.00 do 11.00.

10.10.2017 – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk pt. „O dobrym człowieku”. Teatrzyk odbędzie się o godz. 11.30.

Wrzesień 2017

Zebranie ogólne dla rodziców dzieci uczęszczających do Naszego przedszkole odbędzie się 12 września 2017r. o godzinie 16.00. Po zebraniu ogólnym zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami poszczególnych grup.

Informacja (organizacyjna) dla rodziców dzieci, które będą od września 2017r. uczęszczały do Naszego przedszkola.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Czerwiec 2017

Pismo skierowane do Wójta gminy Michałowice dotyczące prowadzenia „przedszkola za złotówkę”.

Odpowiedź Wójta na załączone powyżej pismo dotyczące prowadzenia „przedszkola za złotówkę”.