Październik 2017

13.10.2017 – W naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej, wszystkie grupy z naszego przedszkola z tej okazji śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Pani Dyrektor wraz z Prezesem „GS” życzyli wszystkim nauczycielom wielu sukcesów w pracy zawodowej i wytrwałości w dążeniu do celu.

10.10.2017 – Teatr Eden zaprezentował dla nas przedstawienie pt. „O dobrym człowieku”. Była to opowieść o samarytaninie, który pomagał żydowskiemu handlarzowi. Historia to obfitowała w szereg zabawnych i pouczających sytuacji, a dzieci mogły brać czynny udział w przygodach bohaterów.

02.10.2017 – Dzisiaj uroczyście podziękowaliśmy Pani Jasi – intendentce, która odchodzi na emeryturę za wiele lat wspólnej pracy, za to że dbała abyśmy zawsze jedli świeże warzywa i owoce, żeby w naszych posiłkach była odpowiednia ilość cukru i soli, i aby każdy kto ma ochotę na jeszcze jednego pierożka lub kotlecika dostał dokładkę. Wdzięczni za codzienną pracę, uśmiech i miłe słowo życzyliśmy Pani Jasi dużo zdrowia i odpoczynku na zasłużonej emeryturze.

Wrzesień 2017

27.09.2017 – Dzieci z grupy Biedronki przywitały jesień konkursem plastycznym pt. Jesienne – cudaki zwierzaki zorganizowanym przez wychowawcę grupy mgr Agatę Kusiak. Prace konkursowe wykonane zostały z darów jesieni. Wszystkie dzieci zaprezentowały ciekawe i oryginalne prace. Wręczenie pamiątkowych dyplomów odbyło się 27.09.2017 r.