ZAKOŃCZENIE ROKU 👩‍🎓

W dniu  23 czerwca 2022 roku w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie,,starszaków „.Dni wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań .Za cały ten szczególny i wyjątkowy czas spędzony w przedszkolu w imieniu Dyrekcji i wychowawczyń grupy bardzo wszystkim dziękujemy .

Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę którą wykonali w tym roku .Dziękujemy także rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość za to , że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej .

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji .😘😘😉🤗

,,Jeśli tęsknota mnie ogarnie

Kiedy już będę uczniem w szkole

To znajdę wyjście wiem co zrobię !

Przyjadę odwiedzić swoje przedszkole „.😁