Bajkowy Poranek w Bibliotece

19 kwietnia grupa Misie udała się do biblioteki na bajkowy poranek. Dzieci wysłuchały i obejrzały bajkę pt. „Mój przyjaciel Kemushi”, następnie odpowiedziały na pytania prowadzącej. Na koniec wykonały pracę plastyczną. W drodze powrotnej , dzieci wraz z paniami podziwiały krzew forsycji.
[gm album=491]

Przewijanie do góry