„Bal karnawałowy”

Bal karnawałowy minął nam

wspaniale

! 🥳🥳🥳🥳

Bawiliśmy się wybornie, a tańcom i śmiechom nie było końca 🥰🥰🥰

Na koniec balu odbyła się krótka sesja zdjęciowa dla chętnych przedszkolaków oraz pyszny poczęstunek 😋

Zapraszamy do obejrzenia ze swoimi pociechami fotorelacji 🥰🤩🥳

[gm album=1043]

[gm album=1044]

Przewijanie do góry