Z okazji Dnia Kobiet w grupie Misie, chłopcy złożyli życzenia i wręczyli dziewczynkom tulipany. Święto Kobiet, które obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych:-)
[gm album=458]
