Do naszego przedszkola przyleciały sowy ![]()
![]()
i odwiedziły przedszkolaków ![]()
![]()
![]()
Był to bardzo ekscytujący dzień ![]()
Mieliśmy okazję obejrzeć te cudne stworzenia z bliska, dowiedzieć się o nich nieco więcej i oczywiście pogłaskać! ![]()
![]()
![]()
Foto i wideo relacja poniżej ![]()
![]()
![]()
[gm album=1065]
