„Przedstawienie teatralne”

Do naszego przedszkola zawitał teatrzyk z przedstawieniem pt. „Maniery biedronki Lucynki” 🐞🐞🐞, który niósł mądre przesłanie dla wszystkich przedszkolaków 🥰🥰🥰

[gm album=1069]

Przewijanie do góry