Uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu!!!

Informujemy, że System Kontroli Dostępu zostaje uruchomiony od 14 lutego 2020r.

Przypominamy, że wejście do przedszkola będzie się odbywać tylko za pomocą breloka zbliżeniowego.

Przewijanie do góry