WARSZTATY PLASTYCZNE

11 stycznia w grupie ,,Krasnoludki” odbyły się warsztaty plastyczne.
Tego dnia dzieci własnoręcznie ozdobiły kwiatuszek, który później wręczyły Babci i Dziadziusiowi.

[gm album=1031]

Przewijanie do góry