ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W PRZEDSZKOLU

Przedszkole Promyczek wzięło udział w zbiórce żywności dla osób starszych i samotnych, zorganizowanej przez Centrum Wolontariatu w Michałowicach. Dzieci bardzo się cieszyły, składając żywność do koszyków. 12 kwietnia artykuły żywnościowe zostały przekazane do Centrum Wolontariatu w Michałowicach.

[gm album=578]

Przewijanie do góry