Ostatnio nasze przedszkolaki odwiedziły Motylarnię ![]()
![]()
i były tym miejscem bardzo zafascynowane ![]()
![]()
Od naszych przewodniczek dowiedziały się jeszcze więcej na temat życia motyli, a także miały okazję zobaczyć je na żywo! ![]()
![]()
To była wspaniała i ekscytująca wycieczka, która wszystkim bardzo się podobała
Zapraszamy na foto i video relację ![]()
![]()
[gm album=1086]
[gm album=1087]
[gm album=1088]
