Czerwcowe zabawy

W czerwcu po raz ostatni w tym roku przedszkolnym odwiedziliśmy bibliotekę w Michałowicach. Na zajęciach bibliotecznych dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai pt.” Kotka Milusia”.  W nawiązaniu do przygód głównej bohaterki pokolorowały rysunki z podobizną kotów. Na zakończenie rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa na wakacjach.

Kolejnego dnia czekała na dzieci miła niespodzianka – wyjście do kawiarni na pyszne lody.

Jednak to nie był koniec atrakcji w tym tygodniu …

Na zakończenie tygodnia zorganizowaliśmy w naszej grupie DZIEŃ SPORTU. Misie wzięły udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach. Za aktywny udział w zawodach sportowych wszystkie dzieci otrzymały pudełka niespodzianki.

Dziękujemy za wspaniały rok, pełen niezapomnianych momentów i wzruszających chwil.

Jesteście wspaniali – zawsze o tym pamiętajcie.

Wychowawczynie grupy