DZIEŃ KOBIET W GRUPIE MISIE

dzień_kobiet_2022_gm

W dniu 8 marca 2022 r. dzieci z grupy Misie obchodziły Dzień Kobiet. Wiele radości sprawił dzieciom przygotowany z tej okazji konkurs wyboru Małej Miss Przedszkolaka, w kategoriach: Miss Zgadywanek, Miss Szybkiego Liczenia, Miss Równowagi, Najbardziej Roześmiana Miss.

Dziewczynki zostały wprowadzone na salę przez swoich kolegów. Zwyciężczynie poszczególnych kategorii otrzymały korony, różowe szarfy, dyplomy i drobne upominki.

Występy wszystkich kandydatek oceniało jury, skład, którego stanowili chłopcy z grupy Misie. Wszyscy mali panowie tradycyjnie złożyli koleżankom życzenia, a następnie wręczyli wykonane wcześniej laurki.

Nie zabrakło także wspólnej recytacji wierszyka pt. „8 Marca – Dzień Kobiet” oraz piosenki pt. „Świątki, piątki i niedziele”.

Wszystkim Paniom, tym dużym i tym małym życzymy radości, uśmiechu i spełnienia marzeń