SPOTKANIE Z GRAMI WIELKOFORMATOWYMI KUMAMGRE

21 czerwca (wtorek), dzieci miały okazję wziąć udział w edukacyjnych grach wielkoformatowych zaproponowanych przez zespół KumamGre. Spotkanie zostało zrealizowane w zamian za stworzenie przez „Skrzaty” wspólnego plakatu pt.: „Bezpieczne wakacje” przy pomocy gry pt.: „Opowiadanki: Dzieci bezpieczne” firmy KumamGre.
Na początku, dzieci wzięły udział w rozgrzewce przygotowującej do wspólnej zabawy. Później, zagrały wspólnie w „Jengę” i stworzyły różne budowle z dużych drewnianych klocków. Ponadto, wspólnie z kolegami i koleżankami grali w wielką grę planszową o tematyce kosmosu. Kostki do gry pomogły dzieciom w przejściu planszy i spotkaniu się z uczestnikami na mecie.
„Skrzaty” świetnie się bawiły w czasie zabaw z grami wielkoformatowymi. Na pamiątkę tego spotkania otrzymały od p. Krzysztofa i p. Ilony certyfikaty za uczestnictwo.