UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY ORAZ ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023

„Dziś w przedszkolu wielkie święto,

Mama z buzią uśmiechniętą

Tata też zadowolony, śle uśmiechy w różne strony.

Hej, hej rodzina, dziś w przedszkolu zabawę zaczyna.

Mama, tata, syn i córka, bukiet kwiatów i laurka.”

13 czerwca (wtorek), odbyła się w grupie „Skrzaty” Uroczystość Dnia Mamy i Taty połączona z Zakończeniem Roku Przedszkolnego 2022/2023 z udziałem rodziców. Dzieci przebrane w piękne stroje z różnych stron świata przedstawiły dla rodziców wierszyki, piosenki oraz tańce z okazji ich święta. Ponadto, przedstawiły program na zakończenie roku.  Z okazji Dnia Mamy i Taty „Skrzaty” wręczyły swoim rodzicom upominki, które samodzielnie wykonały oraz złożyły im życzenia. Każdy „Skrzat”, na pamiątkę Zakończenia Roku Przedszkolnego otrzymał dyplom, książkę oraz upominek. Na koniec wydarzenia, dzieci wraz z rodzicami zatańczyli taniec „Zorba” oraz bawili się do różnych zabaw. Ten dzień był pełen emocji, wspomnień, wzruszeń oraz podziękowań za wspólnie spędzony czas w przedszkolu.