WIELKANOCNE WARSZTATY

W Grupie Misie od dawna trwały przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji dzieci ozdobiły styropianowe jajka według własnego pomysłu.

Następnie w przygotowanych pojemniczkach dzieci przystąpiły do siania rzeżuchy, którą każdego dnia obserwowały i samodzielnie podlewały.

Z tak przygotowanych komponentów Misie, przygotowały stroiki wielkanocne, które ozdobią ich rodzinne stoły.

W ostatnim dniu przed świętami odwiedził Nas tajemniczy gość, który zostawił list i ukryte czekoladowe jajka. Misie podzielone na drużyny szukały niespodzianek od wielkanocnego zająca. Ten dzień minął pod znakiem wspólnej zabawy i miłej atmosfery.

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom życzymy spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.