Opinie o przedszkolu

Promyczek jest przyjaznym i rozwijającym przedszkolem. Córka jest pełna pomysłów na nowe zabawy, prace plastyczne, nabywa masę wiedzy i nowych umiejętności. Cudowne Panie wychowawczynie pełne ciepła i miłości do dzieci.

Mama Ewy

Mili oraz pomocni wychowawcy, zapewniają pracę z dziećmi w przyjaznej atmosferze. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć. Dodatkowym atutem jest własna kuchnia, oferująca smaczne oraz świeże posiłki.

Mama Basi

Przedszkole Promyczek jak dla mnie i mojej rodziny jest przedszkolem na medal, wartym każdej ceny. Rodzinna atmosfera, przemiła Pani Dyrektor, cudowne Panie o złotych sercach, ogrom zajęć, własna niezastąpiona kuchnia, w której Panie Kucharki tworzą dania z pasją. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się jak w raju. Moja córka pomimo, że jest już trzeci rok w szkole ciągle tęskni za Paniami i najlepszymi obiadami z dokładkami. Często prosi by ją znów zapisać do Promyczka choć na jeden dzień jeszcze. Syn ma to szczęście, że nadal uczęszcza do przedszkola i już każdy wie, że ani mama ani babcia nie gotują tak dobrze jak Pani Bożenka w przedszkolu. Syn każdego dnia opowiada nam przepiękne i zabawne historie z życia przedszkola ( a jest szczery aż do bółu) „Mamo wiesz jaka Pani była dla nas miła …. „ Mogłabym tak pisać i pisać …Dla rodzica nie ma nic piękniejszego niż szczęśliwe i zadowolone dzieci. Jedno wiem na pewno, że decyzja, którą podjęliśmy z mężem parę lat temu o wyborze przedszkola dla naszych Skarbów była najlepszą w naszym życiu. Teraz łezka w oku się kręci na myśl, że za pół roku przyjdzie nam się rozstać i zmierzyć się z życiem szkolnym na dobre. W Przedszkolu Promyczek moje Dzieci spędziły najpiękniejsze lata swojego beztroskiego dzieciństwa.

Mama Zuzi i Kubusia

Dziękuję

„Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom”

(D. Beisser)

Już trzeci syn uczęszcza do Przedszkola „ Promyczek” w Michałowicach, mieliśmy możliwość poznać większość Pań pracujących w przedszkolu, wszystkie podchodziły z ogromnym zaangażowaniem i dużym sercem do naszych dzieci. To profesjonalnie przygotowana i sympatyczna kadra pedagogiczna, dzięki której nie mieliśmy nigdy problemu z wyprawieniem naszych dzieci do przedszkola, zawsze chętnie i z uśmiechem dążą zdobywać nową wiedzę. Największym atutem Przedszkola jest własna kuchnia i Panie kucharki, które przygotowują obiadki dla największych niejadków. Przedszkole prowadzi różnorodne zajęcia dodatkowe, z których dzieci bardzo chętnie korzystają.

Myślę, że wybór Przedszkola „Promyczek” to dobra decyzja, dwóch synów jest już w szkole podstawowej i dzięki dobremu przygotowaniu mieli dobry start w szkole, nie mają problemów z kontaktem z rówieśnikami oraz z kadrą nauczycielską.

Dużym atutem są dwa place zabaw, które posiada Przedszkole, choć przydałaby im się drobna modernizacja.

Mama Miłosza

Mój syn chodzi do przedszkola 3 rok, zarówno on jak i my rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Pani dyrektor oraz nauczycielki sympatyczne i kompetentne. Moim zdaniem przedszkole posiada trzy duże atuty. Dla mnie pierwszym atutem przedszkola są zajęcia dodatkowe za które, rodzic nie płaci, bo są oferowane w ramach czesnego, gdzie w większości przedszkoli są one odpłatne, drugi atut to dwa place zabaw duże i przestronne, otoczone zielenią i trzeci to kuchnia, syn uwielbia posiłki przedszkolne. Serdecznie polecam Przedszkole „ Promyczek”

Mama Olka

„Promyczek” jest przedszkolem, które na początku wybrałam ze względów logistycznych. Po kilku latach obecności moich dzieci w „Promyczku” mogę śmiało powiedzieć, że był to bardzo dobry wybór. Przedszkole jest przyjazne, panuje w nim ciepła atmosfera i dzieci robią wiele ciekawych rzeczy podczas zajęć, co więcej przedszkole dysponuje swoją kuchnią i wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu. Moja dwójka dzieci bardzo lubi swoje przedszkole, a to chyba najwięcej mówi o tym jakie to miejsce.

Mama Laury i Dawida

4 lata uczęszczania mojego syna Antoniego do przedszkola „ Promyczek” w Michałowicach to decyzja dobra jaką podjęłam zapisując go tam. Profesjonalnie przygotowani nauczyciele oraz pomoce z nimi pracujące, 100% opieka nad dziećmi, a w tym bezproblemowy kontakt z wychowawcą z grupy jak również z Panią dyrektor i sekretariatem. Przedszkole ma rozwinięty program lekcyjny: języki obce, gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne, zajęcia logopedyczne, 2 place zabaw, spacery, wycieczki, a co najważniejsze przedszkole ma własną kuchnię i smaczne posiłki, a to są opinie dzieciaków w tym mojego syna. Przedszkole „Promyczek” to najlepsze co mogło nas spotkać w tym czasie.

Mama Antoniego z grupy Krasnoludki