Nasze atuty

star Kadra naszego przedszkola to odpowiednio wykwalifikowani i mający doświadczenie w pracy z dziećmi nauczyciele.

star Opiekę nad każdą grupą sprawują zawsze dwie osoby, tj. dwóch nauczycieli, bądź nauczyciel i osoba wspomagająca.

star W przedszkolu zatrudniony jest logopeda.

star Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Powiatu Krakowskiego, ul. Zakątek 2 (http://www.sppp.powiat.krakow.pl)

star W wyniku ewaluacji całościowej przeprowadzonej w 2014r przez wizytatorów Małopolskiego Kuratorium Oświaty nasze przedszkole osiągnęło wysoki stopień (B) spełniania wymagań zawartych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7.10.2009r z późn.zm. (Raport z ewaluacji całościowej – do wglądu)

star Posiadamy pięć dużych i dobrze nasłonecznionych sal.

star Obok przedszkola znajdują się dwa dobrze wyposażone place zabaw dla dzieci.

star Własna kuchnia serwuje zdrowe, pyszne i zawsze świeże posiłki, przygotowywane wg restrykcyjnych norm żywieniowych.

star Przedszkole położone jest w samym centrum Michałowic, w sąsiedztwie Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej, kościoła, poczty.

star Duży parking umożliwia łatwy podjazd pod przedszkole.

star Oferujemy bardzo dużo ciekawych zajęć, okolicznościowych imprez, wycieczek autokarowych oraz wycieczek lokalnych do instytucji użyteczności publicznej, a także spotkań z wartościowymi ludźmi.