Uroczystość Dnia Mamy i Taty

„Razem z tatą, razem z mamą

wszystko prostsze staje się.

To nie żadna tajemnica

teraz o tym wszyscy wiecie

Że dzieciaki przy rodzicach

najszczęśliwsze są na świecie!”

8 czerwca 2022 roku, odbył się Uroczysty Dzień Mamy i Taty w grupie „Skrzatów”. Dzieci z zaangażowaniem przygotowywały się na ten upragniony i wyczekiwany dzień. W czasie uroczystości, „Skrzaty” zaprezentowały wiersze i piosenki dla swoich mam i tatusiów. Dodatkowo, zatańczyły  taniec „Wianek” w parach oraz przedstawiły układ z tiulowymi wstążkami do polki Johanna Strauss’a. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności, dzieci zaśpiewały swoim kochanym rodzicom 100 lat i obdarowały ich upominkami  oraz laurkami, które przygotowały z tej okazji. Uściskom i pocałunkom nie było końca. Na sam koniec uroczystości, „Skrzaty” pobawiły się wspólnie z rodzicami przy swoich ulubionych zabawach ruchowych ze śpiewem i pokazywaniem.