🎷🎷🎺🎺🎸,,Bez muzyki życie byłoby      błędem”🎤 🎻🎻🥁🎷

1 kwietnia 2022 roku nasze przedszkole odwiedził muzyk Tomislav. Pan poprowadził gościnnie zajęcia dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci poznały takie instrumenty jak; saksofon ,puzon, trąbkę, flet. Prezentacja instrumentów oraz muzyczne zabawy sprawiły wiele radości małym przedszkolakom.

W czasie spotkania  przedszkolaki miały okazję do wspólnego muzykowania. Hitem okazały się zagrania i zaśpiewanie wspólnie z dziećmi w przedszkolu. Serdecznie dziękujemy Panu za poświęcony nam czas, za kontakt z żywą muzyką i zapoznanie dzieci z instrumentami:)