12 listopada 2020

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 6 listopada (piątek) o godz. 10:00, odbyła się w grupie Skrzaty uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. W czasie uroczystości, dzieci zadebiutowały w publicznej recytacji zbiorowych wierszyków, które były przeplatane śpiewem piosenek ilustrowanych ruchem. Dzieci zaprezentowały się również w tańcu do piosenki „Małe czerwone jabłuszko”. Po części artystycznej, nastąpiło uroczyste ślubowanie oraz pasowanie maluszków na przedszkolaki przez Panią Dyrektor przy pomocy zaczarowanej kredki, położonej na ramieniu każdego dziecka. Nauczycielki prowadzące grupę, obdarowały dzieci dyplomami i medalami na pamiątkę tak ważnego wydarzenia. Maluszki z grupy Skrzaty, oficjalnie zostały przedszkolakami! Gratulujemy!