Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
Dlatego 28 stycznia 2020 roku w Niepublicznym Przedszkolu Promyczek w Michałowicach grupa Krasnoludków gościła swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola.
Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły od dłuższego czasu na tą uroczystość.
W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek oraz wręczyły im drobne upominki.
To była wyjątkowa uroczystość. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.