Wigilia w przedszkolu

🎄

21 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia.Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas.Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych.Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia,śpiewamy kolędy,jemy świąteczne potrawy.Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment -Wigilia, Boże Narodzenie!! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole.Dzieci zjadły tradycyjny barszczyk i rybkę,ale i nie zabrakło świątecznych ciasteczek.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również,co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.