Audycja muzyczna pt. ,,Człowiek orkiestra”

We wtorek 5 listopada – do Niepublicznego Przedszkola Promyczek w Michałowicach zawitał niezwykły gość- Wiesław Pyzalski, zwany „Człowiekiem Orkiestrą”. Pan Wiesław wprowadził dzieci w czarodziejski świat muzyki i zachwycił swoim ciekawym ubiorem.  Pokazał instrumenty muzyczne, takie jak : melodyka, kazobie, dzwonki naciskane, grał na bum bum rurkach, pianinie , tamburynie, grzechotkach, dzwoneczkach, gitarze, organach.
Pan Wiesław, grając na kilku instrumentach jednocześnie, wykonał utwory muzyki klasycznej, a także znane wszystkim przedszkolakom: Jestem sobie przedszkolaczek, i Kolorowe kredki. Następnie zapoznał dzieci z instrumentem, które przywiózł ze sobą .
Nie zabrakło wyklaskiwania przez dzieci taktów z zastosowaniem różnych wartości rytmicznych- ósemek, ćwierćnut czy szesnastek.
Przedszkolakom bardzo podobał się występ, zadowolone i pełne wrażeń wróciły do swoich sali.