26 maja 2021

Dzień Mamy

W dniu 26 maja 2021r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Podczas uroczystości grupa „Słoneczka” zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować mamie za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki zabrały do domu wykonane własnoręcznie upominki i wręczyły je swoim mamom. Ze względu na okoliczności pandemii koronawirusa obecność mam na sali nie była możliwa, jednak mamy nadzieję, że fotorelacja będzie namiastką tego co działo się tego dnia w przedszkolu.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

26 maja 2021 roku w grupie Misów odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym dniu dzieci odświętnie ubrane wyrecytowały wierszyki: „Dziś dla Ciebie mamo”, „Mamo, mamo dziś wszystkie dzieci”, Tato, tato” oraz zaśpiewały piosenki: „Walczyk dla mamy”, „Dobrze z tatą iść”, „Simama Ka”, „Dla mamy”, „Wianek”. Podczas występów nie zabrakło także tańców.
W tym szczególnym dniu wszystkie dzieci zabrały do domu samodzielnie przygotowane upominki dla swoich rodziców.

Dzień Mamy i Taty

Mamo, Tato cóż Ci dam
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat
Mamo,tato żyjcie nam 100 lat

Występ w grupie krasnoludków z okazji Dnia Mamy i Taty

Dzień Mamy

W środę 26 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Mamy. Wszystkie Skrzaty wraz z wychowawczyniami już kilka dni wcześniej rozpoczęły przygotowania do tego ważnego święta, tworząc okolicznościowe dekoracje i laurki dla mam. Tego dnia maluszki zaprezentowały krótki program artystyczny, w którego skład wchodziły wiersze oraz piosenki okolicznościowe. Dzieci wspaniale poradziły sobie ze śpiewem, graniem na instrumentach oraz interpretacją ruchową tekstów piosenek. Na zakończenie Skrzaty zapozowały do wspólnej fotografii oraz zabrały do domu prezenty dla ukochanych mam, które niestety nie mogły towarzyszyć nam tego dnia.