27 maja 2021

Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka w Przedszkolu Promyczek obchodziliśmy 27 maja. W tym dniu dzieci z grupy Słoneczka ubrane były na kolorowo, a przez cały dzień na twarzy dzieci towarzyszył uśmiech. Każde dziecko otrzymało drobny upominek i pyszne smakołyki.

Dzień Dziecka

Dnia 27 mają w grupie krasnoludków odbył się Dzień Dziecka. W przedszkolu tego dnia wszystkie dzieci były bardzo zadowolone,przygotowano wiele atrakcji,tance, wspólne zabawy. Dzieci poznały także swoje prawa oraz dostały pyszne smakołyki. Wszystkim dzieciom życzymy samych pogodnych dni.

Dzień Dziecka

Dzień dziecka to szczególne święto dla wszystkich dzieci, i tych małych i tych dużych. w tym roku w naszej grupie obchodziliśmy ten radosny dzień 27 maja. Na dzieci od rana czekały rozmaite zabawy i atrakcje, zaczynając od zabaw sportowych i labiryntów kończąc wspólnymi tańcami i zabawami w kole.
Każdy z Misiów w tym dniu otrzymał drobne smakołyki, dyplom Super Dzieciaka oraz balonik.
Mamy nadzieje, że każdy z przedszkolaków zapamięta ten dzień jako radosny i pełen miłych niespodzianek.