1 grudnia 2022

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

23 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Bohaterami wydarzenia były dzieci z grupy ,,Krasnoludki”.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym przykład jak dużo już potrafią. Maluszki zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz taniec.
Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.
Po złożonej obietnicy Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i drobny upominek.